SKLADOVÁNÍ A LOGISTIKA


Náš sklad se nachází v okrajové části Hořovic poblíž dálnice D5 na trase Praha – Plzeň. K dispozici máme skladovou plochu o rozloze 1500m2. Samozřejmostí je vybavení manipulační technikou. Vykládka vozidel je možná z rampy i ze země. Skladové prostory jsou v zimním období temperovány. Sklad je vhodný ke krátkodobému i dlouhodobému skladování baleného zboží.

Seznam
SLUŽEB SKLADU


  • Krátkodobé skladování
  • Dlouhodobé skladování
  • Překládky kontejnerů
  • Příjem, uložení, manipulace a výdej zboží dle potřeb zákazníka
  • Dělení a konsolidace zásilek
  • Vedení evidence uskladněného zboží
  • Balení a etiketování
  • Svoz a rozvoz zásilek v rámci celé ČR

CELNÍ SLUŽBY SPOJENÉ SE SKLADOVÁNÍM ZÁSILEK


Typ služby Popis služby
Dočasný sklad Cargo IHL Hořovice Povolení dočasného skladu k opakovanému ukládání zboží umožňuje jeho držiteli opakovaně dočasně uskladňovat různé zásilky v prostorách schválených celním úřadem až do doby přidělení celně schváleného určení (propuštění zboží do volného oběhu, následný tranzit). Lhůta na navržení zboží do dalších režimů po uskladnění zboží v dočasném skladu je max. 90 dní.
Schválený příjemce - zjednodušený postup při ukončení režimu tranzitu bez předložení zboží celnímu úřadu. Zboží je odbavováno na schváleném místě určeném celním úřadem (sklad Cargo IHL - Hořovice).
Schválený odesílatel - zjednodušený postup při propouštění zboží do režimu tranzit bez předložení zboží celnímu úřadu. Zboží je odbavováno na schváleném místě určeném celním úřadem (sklad Cargo IHL - Hořovice).
Schválený vývozce - zjednodušený postup při propuštění zboží do režimu vývoz bez předložení zboží celnímu úřadu. Zboží je odbavováno na schváleném místě určeném celním úřadem (sklad Cargo IHL - Hořovice).
Schválený dovozce - zjednodušený postup při propuštění zboží do režimu volného oběhu bez předložení zboží celnímu úřadu. Zboží je odbavováno na schváleném místě určeném celním úřadem (sklad Cargo IHL - Hořovice).
Poptávka služeb

CARGO SYSTEM


Cargo Prague
Cargo IHL
XCargo
Toto pole ponechte prázdné
Ochrana osobních údajů
Vyplňte prosím všechna pole formuláře
Děkujeme, Váš vzkaz byl odeslán.