…across logistics
Cargo Prague

www.cargoprague.cz


O nás

Společnost Cargo IHL, s.r.o. byla založena v roce 1995. Prvotním podnikatelským záměrem bylo rozšíření portfolia nabízených služeb mateřské společnosti Cargo Prague, která se v té době zabývala mezinárodní silniční přepravou. Již dříve nabyté zkušenosti spoluzakladatele společnosti Cargo IHL, pana Jindřicha Marečka, bývalého delegáta významné zasilatelské společnosti v Číně, udaly směr počátečního zaměření firmy na destinace Dálného východu. Jelikož jak společníci, tak i nově přichozí zaměstnanci se již v minulosti zabývali mezinárodní přepravou a dobře se orientovali v tomto oboru, společnost zaznamenala rychlý rozvoj a její původní aktivity byly rozšířeny o nová teritoria pokrývající v současnosti veškeré požadavky našich zákazníků.
o nas
Dnes patří společnost Cargo IHL k předním českým společnostem, podnikajícím v odvětví přepravy a logistiky. Společnost disponuje vlastním celním skladem a nabízí tak svým zákazníkům kompletní balík logistických a zasilatelských služeb.

Hlavní pracovní náplní naší společnosti je zajišťování mezinárodní přepravy, především námořní, dále silniční, železniční a kombinované přepravy. Provádíme jak exportní, tak i importní přepravy v rámci zemí celého světa.
Pro námi zajišťované služby využíváme celou typovou škálu kontejnerů, používaných v námořní dopravě, současně přepravujeme rovněž kusové a sběrné zásilky.

Zbožovou náplň tvoří především různé kategorie spotřebního zboží (elektronika, textil, domácí potřeby, jízdní kola apod.), současně také přepravujeme zboží speciální povahy jako bezpečné a nebezpečné chemikálie, těžké a nadrozměrné náklady či investiční celky.

Našimi partnery jsou jak nejvýznamnější světová rejdařství, tak i další tuzemské a zahraniční společnosti.
Mezi naši klientelu patří řada významných českých i nadnárodních společností. Služby poskytujeme i firmám střední a malé velikosti.

Velmi dobře víme, že současné obchodní trendy vyžadují komplexní servis, naší filozofií je postarat se kompletně o veškeré zákazníkovy potřeby a požadavky profesionálním způsobem s individuelním přístupem ke každému z nich.
Našim cílem je spokojenost zákazníka, na vyžádání předkládáme referenční list s našimi nejvýznamnějšími zákazníky.


Skupina Cargo

CARGO PRAGUE
CARGO IHL
XCARGO