DOTAZY


Toto pole ponechte prázdné
Vyplňte prosím všechna pole formuláře
Děkujeme, Váš vzkaz byl odeslán.

Ano, umí. Přeprava nebezpečného zboží se řídí přísnými pravidly Dohody ADR.

V tomto případě se pravděpodobně jedná o tzv. nadrozměrnou zásilku. I přepravu takové zásilky dokážeme zorganizovat, ale neobejdeme se bez přesných rozměrů zásilky a také času pro vyřízení všech potřebných povolení. Tuto službu Vám nabídne naše odd. speciálních přeprav v Plzni a Praze.

U všech zásilek zaručujeme, že má dopravce řádně uzavřeno pojištění odpovědnosti silničního dopravce. CARGO IHL má dále uzavřeno „Pojištění odpovědnosti zasilatele“ na částku 5.000.000,- CZK u pojišťovny UNIQA. Pro komplexní pojistnou ochranu vám můžeme nabídnou zbožové (majetkové) připojištění zásilky. Pro výpočet limitů odpovědnosti doporučujeme vyzkoušet naši kalkulačku.

Přeprava mraženého zboží není pomocí sběrné služby možná, protože nelze zajistit splnění požadavku na kontrolu teploty během přepravy. Pro přepravu mraženého zboží menších rozměrů a hmotnosti Vám můžeme nabídnout dodávková vozidla s chladícími agregáty.

Pro stálé zákazníky nabízíme systém sledování zásilek přímo na našich webových stránkách. Pro získání přístupových údajů nás prosím kontaktujte

Ano, přeprava sypkých materiálů je možná speciálními návěsy.

Záleží na tom, jak bude Vaše poptávka obsáhlá. Obecně lze říci, že všechny poptávky vyřizujeme do 24hodin, ale naprostou většinu vašich dotazů zodpovíme do 2hodin od jejich obdržení.

Kvalitní zasilatel obvykle dokáže pružněji reagovat na požadavky svých zákazníků, není omezen vlastním vozovým parkem. Díky optimalizaci při plánování přeprav a velkým objemům přepravovaného zboží je zasilatel schopen dosáhnout i velmi výhodných cen.

Ano, k dispozici máme sklad v Hořovicích, který je určen nejen pro naši sběrnou službu, ale i pro dlouhodobé i krátkodobé skladování. Na přání pro vás vyhledáme i jiné možnosti skladování po celé ČR. Více informací Vám rádi poskytneme na našich telefonních číslech.

Ne tak docela. Do zemí, které nejsou uvedeny přímo v sekci sběrná služba přepravy samozřejmě zajišťujeme také, avšak ne v takovém rozsahu jako do vyjmenovaných zemí. Určitě neváhejte poslat nám poptávku prostřednictví našeho webového formuláře.

Incoterms je soubor mezinárodních pravidel používaných v zahraničním obchodu. Tato pravidla se zabývají vztahy, které vyplývají z kupní smlouvy, povinnostmi při celním odbavení, balení nebo zajištění přepravy. Zákazníkům doporučujeme uvádět sjednané doložky Incoterms v objednávkách přepravy.

Ceníky veřejně nenabízíme. V naší práci dáváme přednost individuální kalkulaci na základě skutečných dat před obecným ceníkem a odkazem na VOP. Pro konkrétní cenu přepravy nás kontaktujte na e-mailu nebo svou poptávku zadejte přímo zde.

Vždy, nejlépe za přítomnosti řidiče, zjistěte rozsah škody a pořiďte fotodokumentaci. Do nákladního listu CMR, případně dodacího listu napište výhradu ke stavu zásilky. Sepište škodní protokol, kde uveďte, co přesně a v jakém počtu chybí nebo bylo poškozeno. Poškozené zboží uschovejte pro případnou kontrolu likvidátorem z pojišťovny. Pořízenou dokumentaci nám obratem zašlete na e-mail. Vašemu případu se budeme s náležitou péči věnovat

Ano, mezi naše zákazníky patří řada významných společností z chemického průmyslu. Umíme přepravit bezpečné látky i látky nebezpečné dle IMDG.

Ano, ale budeme od vás potřebovat některé další informace. Zavolejte nám, nebo pošlete e-mail, řešení určitě najdeme.

Pro přepravu chlazených nebo mražených potravin používáme kontejnery, které umožňují kontrolu teploty tzv. reefer, ty zaručí, že se s vaší zásilkou nic nestane.

Pomocí moderních internetových aplikací jsme schopni zjistit, kde se vaše zásilka momentálně nachází a tuto informaci vám rádi sdělíme.

Ano, můžeme vám nabídnou přepravu přímou železniční přepravu kontejnerovým vlakem mezi Dálným východem a Evropu. Nejrychlejší, ale zároveň nejdražší je přeprava letecká.

Služby

CARGO IHL


Námořní přeprava

Námořní přeprava

Kontejnerová námořní přeprava
Konvenční námořní přeprava
Kombinovaná přeprava
K dispozici veškeré typy kontejnerů
Obsluhujeme všechny světové nákladní přístavy

Skladování a logistika

Skladování a logistika

Ideální poloha poblíž D5 v Hořovicích
Kapacita skladu 1500m2
Krátkodobé i dlouhodobé skladování
Překládky kontejnerů
Dělení i kompletace zásilek

Celní služby

Celní služby

Vyhotovení celních dokumentů
Zastupování v celním řízení
Zajištění celního dluhu
Vedení Intrastatu
Certifikát AEO – oprávněný hospodářský subjekt

Kamionová přeprava

Kamionová přeprava

Mezinárodní i tuzemská přeprava zboží
Široká nabídka typů kamionů
Nadrozměrné přepravy
Přeprava dle ADR
Certifikováno dle ISO 9001

Sběrná služba a dokládky

Sběrná služba a dokládky

Kusové zásilky po celé Evropě
Pravidelné sběrné linky
Dokládky do vozidel
Přímé nakládky do menších vozidel
Expresní přepravy

Železniční přeprava

Železniční přeprava

Ucelené vlaky i jednotlivé vagóny
Nadrozměrné i velkoobjemové zásilky
Možnost volby typu vagonu
Překládky vagonů
Ekonomicky i ekologicky přínosné řešení

CARGO SYSTEM


Cargo Prague
Cargo IHL
XCargo